مجله طراحی سایت زیباکنار

بهترین گزینه برای GitHub

  • ۲۳۸
بهترین گزینه GitHub برای میزبانی پروژه های منبع آزاد
نوشته شده توسط: محسن سعیدپور تاریخ 23/اسفندماه /1398
Github یک پلت فرم آنلاین قدرتمند ، ایمن و محبوب برای میزبانی پروژه های نرم افزاری برای کنترل نسخه با استفاده از Git است . به ویژه به عنوان یک بستر توسعه برای پروژه های منبع باز شناخته شده است ، با این حال ، گیتوب همچنین از مخازن خصوصی پشتیبانی می کند.
با توجه به گزارش مایکروسافت ، بسیاری از علاقه مندان به منبع باز احتمالاً از این کسب و کار خسته شده اند و بسیار خوب می دانند که مایکروسافت یک شرکت انتفاعی است و کسی که می داند ، شرایط و مقررات تغییر کرده است (مثل همیشه با چنین معاملاتی). در مورد پلت فرم توسعه نرم افزار پیشرو در جهان است.
 
اگر شما یکی از کسانی هستید که برای میزبانی پروژه (های) منبع باز خود به فکر گزینه های دیگری برای Github هستید ، لیست زیر را بررسی کنید.
 
1. GitLab
Gitlab یک برنامه منبع باز ، قدرتمند ، ایمن ، کارآمد ، دارای ویژگی های غنی و قوی برای دستیابی به چرخه چرخه توسعه و بهره برداری از نرم افزار (DevOps) است. این احتمالاً جایگزین شماره یک برای Github است ، زیرا از نقاط عطف گروهی ، ردیاب شماره ، تابلوهای شماره قابل تنظیم و مسائل مربوط به گروه ، انتقال مسائل بین پروژه ها و موارد دیگر پشتیبانی می کند.
همچنین از ردیابی زمان ، ابزارهای انشعاب قدرتمند و شاخه ها و برچسب های محافظت شده ، قفل پرونده ، درخواست های ادغام ، اعلان های سفارشی ، نقشه راه پروژه ، وزن ها ، موضوعات محرمانه و مرتبط با آن ، نمودارهای دفن شده برای نقاط عطف پروژه و گروه پشتیبانی می کند.
 
 
علاوه بر این ، شما می توانید ادغام مهمترین ماده را انجام دهید ، از طریق ایمیل شماره (ها) ایجاد کنید و تغییرات خود را با برنامه های مرور پیش نمایش کنید. GitLab همچنین یک IDE وب و چندین الگوی پروژه را برای شروع کار با یک پروژه و موارد دیگر ارائه می دهد.
 
می توانید Gitlab را در VPS خود میزبان کنید یا از خدمات میزبانی شده با قیمت استفاده کنید. با استفاده از واردکننده ، می توانید مخازن GitHub خود را به GitLab یا به عنوان مثال میزبان خود GitLab وارد کنید. Gitlab توسط Stack Overflow ، IBM ، AT&T ، Microsoft و موارد دیگر استفاده می شود.
 
2. بیت بیت
Bitbucket یک پلت فرم توسعه قدرتمند ، کاملاً مقیاس پذیر و با کارایی بالا است که برای تیم های حرفه ای طراحی شده است. کاربران آموزش و پرورش و پروژه های منبع باز ، حساب های Bitbucket و بسیاری از ویژگی های دیگر را دریافت می کنند. به راحتی می توانید مخازن GitHub خود را در 6 مرحله ساده به Bitbucket وارد کنید ، و از ادغام های شخص ثالث پشتیبانی می کنید.​​​​​​
دارای ویژگی های قابل توجهی از قبیل خطوط لوله Bitbucket ، جستجوی کد ، درخواست های کشش ، مدل های استقرار انعطاف پذیر ، نمای متفاوت ، آینه کاری هوشمند ، ردیابی مسئله ، لیست سفید IP و مجوز شعبه برای حفاظت از گردش کار شما است.
 
جایگزین BitBucket GitHub
جایگزین BitBucket GitHub
 
Bitbucket همچنین پشتیبانی شگفت انگیز از Git Large File Storage ( LFS ) برای توسعه بازی ارائه می دهد. این اجازه می دهد تا تعداد نامحدودی از مخازن خصوصی ، و یکپارچه در گردش کار موجود خود را ادغام ، و تحویل مداوم داخلی.
 
Bitbucket توسط شرکتهایی مانند BBC Worldwide ، Alibaba ، AVG ، Avast ، Blackberry و موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.
3. Beanstalk
Beanstalk یک پلت فرم قدرتمند ، ایمن ، با کارایی بالا و قابل اعتماد برای مدیریت مخازن کد منبع است. Beanstalk به منظور بهبود گردش کار توسعه شما با استفاده از ویژگی هایی مانند بررسی کد ، ردیاب شماره ، آمار مخزن ، یادداشت های انتشار ، نوتیفیکیشن ها ، هضم ایمیل ، مقایسه بازدید و سابقه ای کامل از تعهدات و پرونده ها و موارد دیگر استفاده می شود.
 
جایگزین Beanstalk GitHub
جایگزین Beanstalk GitHub
 
در Beanstalk ، امنیت از طریق مجوزها و مجوزهای سطح شعبه و امنیت حساب از طریق تأیید اعتبار دو مرحله ای ، سوابق دسترسی به IP ، اعمال رمزهای عبور قوی و محدودیت دسترسی IP انجام می شود. این برنامه از استقرار در چندین محیط با تنظیمات سفارشی پشتیبانی می کند. شرکت هایی مانند فیلیپس ، اینتل و بسیاری دیگر از Beanstalk استفاده می کنند.
 
4- راه انداز
Launchpad یک بستر کاملاً رایگان و مشهور برای ساخت ، مدیریت و همکاری در پروژه های نرم افزاری است که توسط Canonical سازندگان Ubuntu Linux ساخته شده است. دارای ویژگی هایی از قبیل میزبانی کد ، ساخت بسته بندی اوبونتو و ردیابی اشکال هاست ، بررسی کد ، لیست پستی و پیگیری مشخصات است. علاوه بر این ، Launchpad از ترجمه ها ، پیگیری پاسخ ها و سؤالات متداول پشتیبانی می کند.
گزینه Launchpad GitHub Alternative
 
5. Sourceforge
Sourceforge یک پلتفرم توسعه و توزیع نرم افزار منبع باز آزاد است که به منظور ارتقاء پروژه های منبع آزاد بصورت آزاد ساخته شده است. این میزبان در آپاچی آلورا برگزار می شود و از هر تعداد پروژه جداگانه پشتیبانی می کند.
SourceForge GitHub Alternative
 
Sourceforge مخازن کد ، دایرکتوری منبع باز ، ابزارهایی برای ردیابی مسئله یکپارچه و همچنین اسناد پروژه را ارائه می دهد. همچنین از انجمن ها ، وبلاگ ها و لیست های پستی پشتیبانی می کند. Sourceforge برای میزبانی پروژه هایی مانند Apache OpenOffice ، FileZilla و موارد دیگر استفاده می شود.
 
6. سازنده GitHub
جعلی ساز یک منبع باز ، قدرتمند ، سریع و بسیار مقیاس پذیر است. این مجموعه مجموعه ای از ابزارها را برای ساخت و همکاری در پروژه های نرم افزاری به شیوه ای سریعتر فراهم می کند.
 
سازنده GitHub Alternative
سازنده GitHub Alternative
 
می توانید در VPS خود میزبان باشید یا از خدمات میزبانی شده استفاده کنید. مجموعه ویژگی های آن شامل میزبانی مخزن ، بررسی کد ، مستندات ، ردیابی اشکال ، مدیریت پروژه و موارد دیگر می باشد.
 
7. GitBucket
GitBucket یک سیستم عامل Git با منبع آزاد و بسیار قابل اتصال است که روی JVM ( ماشین مجازی جاوا ) اجرا می شود . این نرم افزار دارای امکاناتی مانند مشاهده گر مخزن ، ردیاب شماره ، درخواست درخواست ، اسناد و ویکی و همچنین یک سیستم افزونه برای گسترش ویژگی های اصلی آن است.
 
جایگزین GitBucket GitHub
جایگزین GitBucket GitHub
 
8. عینک Gogs
Gogs یک سرویس آزاد Git است که دارای منبع آزاد ، سبک ، قابل توسعه و کراس پلتفرم رایگان است و حداقل سیستم مورد نیاز را دارد. نصب آن آسان است و به اندازه کافی ریز برای اجرای Raspberry Pi کار می کند. عینک احتمالاً ساده ترین و سریعترین راه حل راه حل میزبانی کد مخصوص خود برای پروژه منبع باز شما است.
 
Gogs GitHub Alternative
Gogs GitHub Alternative
 
9. گیتا Gitea
گیتا یک منبع آزاد آزاد ، نصب و راه اندازی آسان است ، جامعه ای که چنگال عینک را کنترل می کند . همچنین یک روش ساده و سریع برای راه اندازی سرویس Git خود میزبان برای توسعه نرم افزار منبع باز است.
 
Gitea GitHub Alternative
Gitea GitHub Alternative
 
10. آپاچی آلورا
Apache Allura یک منبع باز ، انعطاف پذیر ، قابل توسعه و قابل نصب است که برای اولین بار در SourceForge ساخته شده است.
 
جایگزین Apache Allura GitHub
جایگزین Apache Allura GitHub
 
این مجموعه ای از ابزارها را برای کمک به افراد در همکاری در پروژه های نرم افزاری فراهم می کند و دارای ویژگی هایی از قبیل ردیابی مسئله ، جستجوی قدرتمند ، برجسته سازی نحو ، جعل و ادغام و درخواست های کشیدن ، مرتفع کردن نمای نمودار ، انجام تالار گفتگو با موضوع ، مخزن کد و مستندات پروژه است. ، و موارد دیگر این به طور مثال از Allura میزبان خود است.
 
فعلاً همین! در این مقاله ، 10 تا از بهترین گزینه برای میزبانی از پروژه Github ،منبع باز برای شما آورده ایم.
دوستان خواهشمندیم نظرات خود را در مورد این لیست با ما در میان بگذارید یا از طریق سایر فرم های بازخورد ، از هر سیستم عامل میزبانی یا مخزن نرم افزار دیگری که از آنها استفاده می کنید  ، با ما در میان بگذاریدتبلیغات بازرگانی     

چگونه یک کسب و کار اینترنتی برای خود داشته باشید؟ قدم اول شناخت توانایی

قدم اول شناخت توانایی 

چگونه یک کسب و کار اینترنتی برای خودتان داشته باشید؟ 

 اگر قصد دارید با کمترین هزینه کسب و کار اینترنتی برای خودتان راه اندازی کنید این مقاله بدرد شما خواهد خورد با کمترین هزینه کسب و کار اینترنتی خودتان را با دستان خودتان راه اندازی کنید از انتخاب حوزه کاری گرفته تا طراحی و راه اندازی سایت یا فروشگاه اینترنتی!

ورود